Çözbim Yemekçi MRP/ERP sisteminde bankalar entegrasyonu

Bankalardaki hesap hareketlerinin var olan yazılımlarınıza entegrasyonu zahmetli ve zaman alan bir iş yükü olarak görünür. Tüm işlemleri tek tek sisteminizdeki banka hesaplarına işlemek anlık olarak mümkün değildir. Zaman içerisinde bankalardan alınan excel tabloları ile banka hesaplarındaki hareketlerin sisteme entegrasyonunu yapan yazılımlar geliştirilerek, yapılan aktarımlar daha iyi bir çözüm olsa da, her bir banka excel tablolarından hesaplara aktarım, anlık veri akışı gibi olmaz.

Çözbim yazılım olarak, bankalardaki hesaplarınızın YEMEKÇİ ve ARAL yazılımlarımıza entegrasyonunu otomatik olarak yapan, bankalardan online entegrasyon modülümüzü geliştirdik. Bu entegrasyon, firmanızın finansal verimliliğini artırmada çok fazla yardımcı olmaktadır.

Banka hesaplarınızın Çözbim sistemlerine entegrasyonu ile mali işlemlerinizi izleyebilir, nakit akışınızı yönetebilir ve finansal analizlerinizi gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz.

Çalıştığınız bankalardan hesaplarınıza erişim şifrelerinizi aldıktan sonra YEMEKÇİ veya ARAL sisteminize kullanıcı ve şifreleri tanımlayarak entegrasyon işlemlerini başlatmış oluyorsunuz.

Artık, işletmenizin banka hesaplarından finansal verileri otomatik olarak sisteminize alabilir ve işleyebilirsiniz. Bu entegrasyon sayesinde, banka işlemleri doğrudan YEMEKÇİ MRP/ERP sistemine aktarılır ve finansal kayıtlar güncellenir. Böylece, finansal süreçler otomatik hale gelir ve manuel veri girişi hatalarının önüne geçilmiş olur.

Banka hesap bakiyelerinin takibi ve mutabakatlar işletmeler için çok önemli iş akışlarındandır. YEMEKÇİMRP/ERP yazılımıyla, banka hesaplarınızın güncel bakiyelerini izleyebilir ve işletmenizin finansal durumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Bankalar aracılığı ile tedarikçi ve çalışanlara yaptığınız ödemeleri YEMEKÇİ MRP/ERP yazılımı üzerinden toplu ödeme talimat tablosu ile otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, ödeme süreçlerini hızlandırır, manuel hataları azaltır ve ödeme takibini kolaylaştırmış olursunuz.

YEMEKÇİ MRP/ERP sisteminde ilgili tanımlanan kişiler, bir müşteri ödemesi alındığında veya bir hesapta yetersiz bakiye olduğunda otomatik olarak bildirim alır. Bu şekilde, işletmenizin finansal süreçlerini daha iyi yönetebilir ve anormal durumları hızla tespit etmiş olursunuz.

İşletmenizin bankalarla entegre olarak online çalışan bir yazılım sisteme sahip olmasının ve kullanımının avantajları arasında zaman tasarrufu, veri doğruluğu, finansal görünürlük ve iş süreçlerinin otomasyonu bulunur.

Çözbim yazılım olarak geliştirdiğimiz bankalardan otomatik veri aktarım entegrasyonunu, tüm işletmelerin kullanımına sunmaktan dolayı mutluyuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Siteyi ziyaret etmeye devam ettiğiniz takdirde çerezleri kabul etmiş olursunuz.