Hakkımızda

Çözbim Yazılım Bilgi İşlem Ltd. Şti. 1987 yılında kurulmuş, çeşitli sektörlere özellikle catering sektörüne yönelik yazılım ve sistem destek hizmetlerini sunan bir kurumdur.

Modern bir iş hayatındaki uygulamaların bilgisayar ve kullanılan yazılımlar ile uyumlu bir yapıda çalışması artık zorunlu hale gelmiştir. Çözbim Yazılım, danışmanlık ve yazılım geliştirme konularında hizmet veren güvenilir, sorumlu, günü yakalayan sistem çözümlerini yaklaşık 35+ yıldır iş hayatına sunmaktadır. Firmamız, gelişen teknolojiye ve hızla ilerleyen bilgi çağına ayak uydurulması gereği doğrultusunda, iş hayatına yeni teknoloji ile bütünleşen ürünlerini sunmaktadır. Eski işletim sistemleri altında çalışan paket programlar, özelliklerini yitirmekte ve ömürlerini tamamlamaktadır. Günü yakalamanız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden ve kolaylıklardan yararlanmanızı sağlayan işletim sistemleri altında yazılmış programlarla mümkün olmaktadır.

Yazılım sektöründe bir ürünü seçerken ürünün kalitesinin yüksek olması en önemli unsurlardan biridir. Fakat “satış sonrası hizmet” kavramının önemi de göz ardı edilmemelidir. Çözbim Yazılım bu önemli konuyu göz önüne alarak geliştirmiş olduğu yazılımlarda, sizlerin ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılamak amacıyla bazı kolaylıklar getirmiştir. Bunların en başta geleni, sorunları internet üzerinden çözme yöntemidir.

Yazılımlarının müşterilerinin isteklerine yanıt verebilecek düzey ve teknolojiye sahip olması konusunda çaba harcayan Çözbim Yazılım, her zaman daha iyinin bulunduğuna inanarak, daha iyiye ulaşmaya çalışarak, hizmet vermeye devam etmektedir. Bu hizmetleri verirken de her zaman olduğu gibi uzman kadrosu ile, müşterilerinin görüş ve önerileri doğrultusunda hareket etme yolunu ilke edinmektedir.

Yazılımlarımız, sizlerin istekleri doğrultusunda ve sizlere kolaylık sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

Misyonumuz

Öncü yaklaşımlar, yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek Türkiye’de bilişim sektörünün gelişimine liderlik etmektir. ÇözbiM Yazılım şimdi ve gelecekte tüm müşterilerinin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek maksimum verimliliği sağlayan hizmetler gerçekleştirecektir.

Bu misyon, profesyonel iş bilincine sahip çalışanlarımızın hevesli çabalarıyla, serbest ve şeffaf bir organizasyon çatısı altında başarıyla sonuçlandırılacaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin güvenilir ve Özel yazılım geliştirme konusunda uzman yazılım şirketleri arasında, adı saygın biçimde anılan bir firma olmaktır.

Çözbim Yazılım kurulduğundan bu yana kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunarak hayatı kolaylaştırma ilkesini benimsemiştir.

Vizyonumuz iletişim ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.

Hedefimiz

Dünyanın yazılım ve hizmet sağlayan lider firması olmak ve dünyanın ilk beş yüz yazılım şirketi arasında yer almaktır. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri yeni bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. Hedefimiz, bilişim sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren, saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklıyız
  • Zamana karşı yarışırız
  • Daima kazanmak isteyen bir takımız
  • Topluma karşı sorumlu ve ahlaki değerlere saygılıyız

İlkelerimiz

  • Çalışanlarımıza öncelik vermek
  • Değişime her zaman hazır ve açık olmak
  • Mükemmellik için performansımızı devamlı geliştirmektir.

Banka Hesap Numaralarımız

Atrium Şubesi TL Hesap : (662) 6299901
IBAN : TR64 0006 2000 6620 0006 2999 01

Malta Şubesi TL Hesap : (224) 62684320
IBAN : TR48 0006 7010 0000 0062 6843 20