ÇÖZBİM HORECA FAİR’de…

HORECA FAİR’de Konuşmacı Olarak Katıldık.

YEMEKDER Yönetimi olarak, 13 -16 Şubat tarihleri arasında İzmir’de 5.si yapılan HORECA FAİR’de düzenledikleri panelde Endüstriyel yemek sektörünün içinde bulunduğu durum, sektörde yazılımın faydaları, gıda ile temas eden maddeler, sunum ve sunum ekipmanlarının önemini konuştuk.

Catering Guide Dergisi Yayın Yönetmeni ve YEMEKDER Genel Sekreteri  Dursun Arık’ın moderatörlüğünde düzenlenen Panele YEMEKDER Başkanı ve Tama Mutfak’ın sahibi Engin GÜNER, YEMEKDER Başkan Yardımcısı ve Külsan. A.Ş Yöneticisi Rıza AKKAYA, YEMEKDER Yönetim Kurulu üyesi ve ÇÖZBİM Yazılım Ge Müdürü Timuçin ARAL konuşmacı olarak katıldık.

YEMEKDER Yönetim Kurulu Üyesi ve ÇÖZBİM Yazılım Genel Müdürü Timuçin ARAL Endüstriyel Yemek sektörü yonetici ve çalışanlarının iş yükünün çok fazla olduğunu dile getirdikten sonra iş takibinin ancak yazılım aracılığı ile doğru yapılacağına dikkat çekti. Yazılım kullanan firmaların malzeme takibi,menü planlaması,dağıtım, personel v.s konularını ekran üzerinden rahatlıkla takip edebildiklerini bunun da zaman ve israfı rahatlıkla önlediğini söyledi.

Panelin sonunda GL PLATFORM Genel Müdürü Gül CEYLAN tarafından konuşmacılara plaketleri veridi. Toplu resim çekimi ardından etkinlik sonlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Siteyi ziyaret etmeye devam ettiğiniz takdirde çerezleri kabul etmiş olursunuz.