Bankalarınızdaki tüm işlemleri tek tuşla sisteminize aktarmak ister misiniz?

Günümüzde bankalar ile çalışmayan işletme hemen hemen yok gibi, en küçüğünden en büyüğüne  bankalar ticari hayatın ayrılmaz bir parçası. Banka işlemlerinin sisteme kaydedilmesi ise özellikle birden fazla banka ile çalışan işletmeler için oldukça fazla bir iş yükü getiriyor ve yorucu oluyor.

Çözbim yazılım olarak Yemekçi MRP/ERP sistemimizde kullanıcılarımıza bugüne kadar banka işlemlerinin sisteme aktarımı ve kaydını MS Excel xls yada csv dosyası aracılığı ile yapabilmelerini sağlıyorduk. Bu iş yüklerini oldukça azaltmasına rağmen banka sayısının çokluğu, hesap hareketlerinin fazla olması nedeni ile muhasebe departmanı belirli aralıklarla banka hareketlerinin dökümünü alıp sisteme aktarmak durumunda kalıyordu.

Şimdi ise; yeni ürümüz olan Çözbim Bankalar Entegrasyonu ile bu işlemler artık tek bir tuşla ve hatta belirli zaman aralıkları ile otomatik olarak taranıp sisteme aktarımı yapılıyor!

Çözbim Bankalar Entegrasyonu ile;

  • Bankalardan anlık olarak tüm hesap bilgilerinizi alabilirsiniz. Tüm bankalarınızdaki hesap bakiyelerinize ve hareketlerinize tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz.
  • Hangi bankaya ne kadar masraf ödediniz, geçen ay ne kadar vergi ödediniz gibi tüm bilgilere kolayca erişirsiniz.
  • Bankalardaki bakiyelerinizi, tek tek veya toplam olarak, döviz bazında izleyebilirsiniz.
  • Tüm banka hesaplarınızı şubeleri, hesap bilgileri ile birlikte listeleyebilirsiniz
  • İstediğiniz tarih aralığında banka hesap hareketlerinizi listeleyebilir, tek bir tuşla sisteminize aktarabilirsiniz hatta Çözbim Yedekleme Sistemimizde zamanlayıcıyı aktif ederek istediğiniz zaman dilimlerinde banka hareketlerini tarayıp sisteminize otomatik olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Herhangi bir hesabın hareketlerini listeleyebilirsiniz ve bu listenin çıktısını PDF olarak alabilirsiniz
  • Müşteri bazlı tüm POS hesap hareketlerini sorgulayabilir; günlük, aylık rapor alabilirsiniz
  • Müşteri bazlı POS hesaplarınızın komisyon günlük raporunu alabilirsiniz
  • Müşteri bazlı POS hesaplarınızın günlük ve aylık ciro raporlarını alabilirsiniz

Yakın zamanda tamamladığımız Turkcell eDönüşüm projemizin ardından kullanıcılarımıza Çözbim Bankalar Entegrasyonu’nunu da kazandırdığımız için mutluyuz.

Yine yakın bir zamanda yeni ürün sürprizlerimiz olacak; yeni ürünler, yeni çözümlerde görüşmek üzere.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Siteyi ziyaret etmeye devam ettiğiniz takdirde çerezleri kabul etmiş olursunuz.