Fuar

2005 ve 2006 yıllarında Yemek Sanayisi Hizmet Sağlayıcıları ve Ekipmanları Fuarı'na ÇözBiM Yazılım olarak katıldık.

Catering 2005 ve 2006 Yemek Sanayisi Hizmet Sağlayıcıları ve Ekipmanları Fuarı ÇözBiM Yazılım, ÇözBiM standında Yemekçi(Yemek Üretim Sistemi) yazılımını hem katılımcı firmalara hem de tüm konuklara görsel sunum biçiminde sundu, ayrıntılı bilgi verdik. Sektördeki firma temsilcilerinin ilgiyle izledikleri sunum amacına ulaştı.

Fuar sonrası sektörün saygın firmalarından programımıza yoğun istek geldi. Yemek Hizmeti veren profesyoneller için hazırlanan bu yazılım yemek üretimi, catering uygulamaları yapan firmalar için tam bir üretim otomasyonu sağlamaktadır.

Yazılım sektöründe bir ürünü seçerken ürünün kalitesinin yüksek olması önemli unsurlardan biridir. Fakat gözden kaçan en önemli unsurlardan biri de satış sonrası hizmettir. ÇözBiM Yazılım bu önemli konuyu göz önüne alarak geliştirmiş olduğu yazılımlarda sizlerin ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılamak amacıyla bazı kolaylıklar getirmiştir. Bunların en başta geleni modern bağlantısı sayesinde on-line olarak sorunları çözme yöntemidir. Yazılımlarının müşterilerinin isteklerine yanıt verebilecek düzey ve teknolojiye sahip olması konusunda çaba harcayan ÇözBiM Yazılım, her zaman daha iyinin olduğuna inanıp, daha iyiye ulaşmaya çalışılarak, hizmet vermeye devam etmektedir. Bu hizmetleri verirken de uzman kişiler ile müşterilerinin görüş ve önerileri doğrultusunda hareket etme yolunu seçmektedir.

Responsive CSS Tabs

Katıldığımız Fuarlar

backtotop