Vizyon-Misyon

 

Vizyonumuz

Türkiye'nin güvenilir ve Özel yazılım geliştirme konusunda uzman yazılım şirketleri arasında, adı saygın biçimde anılan bir firma olmaktır.

ÇözBİM Yazılım kurulduğundan bu yana kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunarak hayatı kolaylaştırma ilkesini benimsemiştir.

Vizyonumuz iletişim ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.

Misyonumuz

Öncü yaklaşımlar, yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek Türkiye'de bilişim sektörünün gelişimine liderlik etmektir. ÇözBİM Yazılım şimdi ve gelecekte tüm müşterilerinin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek maksimum verimliliği sağlayan hizmetler gerçekleştirecektir.

Bu misyon, profesyonel iş bilincine sahip çalışanlarımızın hevesli çabalarıyla, serbest ve şeffaf bir organizasyon çatısı altında başarıyla sonuçlandırılacaktır.

Hedefimiz

Dünyanın yazılım ve hizmet sağlayan lider firması olmak ve dünyanın ilk beş yüz yazılım şirketi arasında yer almaktır. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri yeni bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. Hedefimiz, bilişim sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren, saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklıyız
  • Zamana karşı yarışırız
  • Daima kazanmak isteyen bir takımız
  • Topluma karşı sorumlu ve ahlaki değerlere saygılıyız 

İlkelerimiz

  • Çalışanlarımıza öncelik vermek
  • Değişime her zaman hazır ve açık olmak
  • Mükemmellik için performansımızı devamlı geliştirmektir.
Kurumsal > Vizyon-Misyon / Hakkımızda / Banka Bilgileri / Hedefler / Dergi / Fuar / Röportaj / Etkinlik
backtotop