Hakkımızda

 

 

 

ÇözBiM Bilgi İşlem Ltd. Şti., 1987 yılında kurulmuş, çeşitli sektÖrlere yazılım ve sistem destek hizmetlerini sunan bir kurumdur.

Modern bir iş hayatındaki uygulamaların bilgisayar ve kullanılan yazılımlar ile uyumlu bir yapıda çalışması artık zorunlu hale gelmiştir. ÇözBiM Yazılım, danışmanlık ve yazılım geliştirme konularında hizmet veren güvenilir, sorumlu, günü yakalayan sistem çözümlerini yaklaşık 19 yıldır iş hayatına sunmaktadır. Firmamız, gelişen teknolojiye ve hızla ilerleyen bilgi çağına ayak uydurulması gereği doğrultusunda, iş hayatına yeni teknoloji ile bütünleşen ürünlerini sunmaktadır. Eski işletim sistemleri altında çalışan paket programlar, özelliklerini yitirmekte ve Ömürlerini tamamlamaktadır. Günü yakalamanız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden ve kolaylıklardan yararlanmanızı sağlayan işletim sistemleri altında yazılmış programlarla mümkün olmaktadır.

Yazılım sektöründe bir ürünü seçerken ürünün kalitesinin yüksek olması en önemli unsurlardan biridir. Fakat "satış sonrası hizmet" kavramının önemi de göz ardı edilmemelidir. ÇözBiM Yazılım bu Önemli konuyu göz önüne alarak geliştirmiş olduğu yazılımlarda, sizlerin ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılamak amacıyla bazı kolaylıklar getirmiştir. Bunların en başta geleni, sorunları internet üzerinden çözme yöntemidir.

Yazılımlarının müşterilerinin isteklerine yanıt verebilecek düzey ve teknolojiye sahip olması konusunda çaba harcayan ÇözBiM Yazılım, her zaman daha iyinin bulunduğuna inanarak, daha iyiye ulaşmaya çalışarak, hizmet vermeye devam etmektedir. Bu hizmetleri verirken de her zaman olduğu gibi uzman kadrosu ile, müşterilerinin görüş ve önerileri doğrultusunda hareket etme yolunu ilke edinmektedir.

Yazılımlarımız, sizlerin istekleri doğrultusunda ve sizlere kolaylık sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

Kurumsal > Hakkımızda / Banka Bilgileri / Vizyon-Misyon / Hedefler / Dergi / Fuar / Röportaj / Etkinlik
backtotop